KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12555056
nr 1255 5056
Oljemålningar
3 st, Oidentifierad konstnär. Tre signerade Zowa -77, Kvinnor. Olja på duk, 70x40 - 83x44 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:36:59
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)